Ota yhteyttä

Expotec Oy

Soita: 0207 437 300 messut@expotec.fi

Olemme osa Tampereen Messut -konsernia.

Osoite:
Ilmailunkatu 20
33900 Tampere
Kartta

Y-tunnus:
0214404-0
Alv rek. Krnro:
263.059

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003702144040
Operaattori: Basware Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Myynti

asiakkuuspäällikkö
Riitta Saukkonen 
050 534 3245
riitta.saukkonen@expotec.fi
  

asiakkuuspäällikkö
Petri Kuula
0500 331324
petri.kuula@expotec.fi

asiakkuuspäällikkö
Aleksi Rainevuo
040 767 6397
aleksi.rainevuo@expotec.fi

Suunnittelu

visuaalisen ryhmän päällikkö
Kimmo Koskela
050 330 2013 
kimmo.koskela@expotec.fi

tarra- ja tulostuspalvelut 
Sari Perälä
040 5013 881 
sari.perala@expotec.fi
aineisto@expotec.fi

suunnittelija
Jarno Leppäniemi

suunnittelija
Viivi Stenman

Hallinto

toimitusjohtaja
Timo Ekdahl
050 357 9755
timo.ekdahl@expotec.fi

assistentti
Niina Välikangas
  
040 160 3700
niina.valikangas@expotec.fi

Toteutus

projektijohtaja
Kimmo Kuula
0500 950 730
kimmo.kuula@expotec.fi

työnjohtaja 
Jani Lifländer 
040 4141 981
jani.liflander@expotec.fi

asennuspalvelut
Mika Huotari

asennuspalvelut
Teuvo Oikari

mattopalvelut
Kosti Salovaara

puuseppä
Petro Niiniluoto

puuseppä
Timo Pukki